Koty Bezdomne 1

Zbi贸rka zako艅czona !

09/01/2022

Opis zbi贸rki

Witajcie kochani ! Organizujemy zbi贸rk臋 na pomoc kotom bezdomnym. Wszystkie uzbierane pieni膮dze zostan膮 przekazane do Fundacji Kotella http://kotella.pl/ Zbi贸rka jest oparta na niesieniu pomocy kotom bezdomnym. W szczeg贸lno艣ci: zapewnianie godnych warunk贸w do bytowania opieka weterynaryjna, r贸wnie偶 leczenie chor贸b przewlek艂ych kastracja kot贸w, aby zapobiec bezdomno艣ci, okrucie艅stwu i wyrzucaniu niechcianych kot贸w karmieniu kot贸w szukaniu dom贸w osobnikom, kt贸re s膮 przygotowane do 偶ycia w domu Wynajmujemy pomieszczenia, w kt贸rych staramy si臋 stworzy膰 domowe warunki dla podopiecznych, kt贸rzy nie s膮 w stanie 偶y膰 na wolno艣ci lub choruj膮. Zach臋camy ka偶dego do wsparcia kotk贸w bezdomnych, poniewa偶 kto nie lubi kot贸w ? :) "Kotella"

Rozpocz臋cie zbi贸rki

06/01/2022

Je艣li jeste艣 podatnikiem rozliczaj膮cym si臋 z podatku dochodowego w Polsce i wspar艂e艣 w ubieg艂ym roku Fundacj臋 Obok Ciebie, mo偶esz skorzysta膰 z ulgi podatkowej z tytu艂u darowizny i zap艂aci膰 mniejszy podatek od 6% do 10%

Jak to zrobi膰 ?